Duitse podcast moet offline

Het Duitse podcastduo Hoss&Hopf moet van de rechter een aflevering offline halen. Dit is in een spoedprocedure bepaald. De twee mannen spraken over Nicolas Holstein. Deze man leeft nu als transvrouw en komt regelmatig in het nieuws om rechten voor transgenders op te eisen. Hij verkreeg zo toegang tot vrouwentoiletten en probeert nu een vrouwensportschool te dwingen om transvrouwen toe te laten.

Het duo gebruikte de naam Nicolas. Dit was tegen het zere been, van de man die als Laura door het leven gaat. Philip Hopf vraagt zich op X af hoe een maatschappij ‘moet functioneren waarin biologische realiteiten en juridische ficties zo flagrant met elkaar in tegenspraak zijn’.

Volgens European Conservative kunnen de mannen zelfs een gevangenisstraf of een boete van maximaal €250.000,- krijgen.

Meer buitenlands nieuws

Hooggerechtshof steunt gescheiden sporten

Het hooggerechtshof van de VS heeft uitgesproken dat transgender atleten deel moeten nemen aan de groep van hun biologisch geslacht. In de uitspraak stond: Gescheiden

Proef transhormonen mag toch doorgaan

(Gender Clinic News) – De Engelse PATHWAYS-klinische studie naar puberteitsremmers, die in februari was stilgelegd vanwege veiligheids- en ethische bezwaren, zal in een aangepaste vorm