Transgenders gaan voor goud

Op de Olympische spelen wonnen twee mannen goud bij het vrouwen boksen. Hierover schrijft The Daily Wire. Door het Olympisch Comité werden ze toegelaten, omdat ze de vrouwelijke identiteit hebben aangenomen en al jarenlang vrouwelijk hormoon gebruiken. Op sociale media is veel frustratie over het verschil in kracht tussen de mannen en hun vrouwelijke tegenstander. De laatsten maakten in de gevechten geen schijn van kans.

Aansluitend op de Olympische Spelen vinden ook de Paralympische Spelen plaats. Tijdens het hardlopen zal ook een transgender meedoen. Deze 50-jarige man met een visuele beperking staat al verschillende jaren geregistreerd als vrouw. Hij deed eerder mee in de mannencategorie en won toen verschillende medailles. Als vrouw heeft hij op de 200 en 400 meter al eens brons gewonnen.

Meer buitenlands nieuws

Meer euthanasie in Canada dan moorden in VS

Volgens Health Canada werden in 2024 16.499 mensen geëuthanaseerd. Daarentegen waren er volgens de CDC in 2024 15.364 doden door vuurwapengeweld in de Verenigde Staten. In allerlei media wordt

Jongeren zoeken vriendschap in AI

Christian Today – In een groot onderzoek zijn 7100 jongeren in 11 verschillende landen ondervraagt over hun relaties. Er waren heel wat uitkomsten die de