Transgenders gaan voor goud

Leestijd: < 1 minuut

Op de Olympische spelen wonnen twee mannen goud bij het vrouwen boksen. Hierover schrijft The Daily Wire. Door het Olympisch Comité werden ze toegelaten, omdat ze de vrouwelijke identiteit hebben aangenomen en al jarenlang vrouwelijk hormoon gebruiken. Op sociale media is veel frustratie over het verschil in kracht tussen de mannen en hun vrouwelijke tegenstander. De laatsten maakten in de gevechten geen schijn van kans.

Aansluitend op de Olympische Spelen vinden ook de Paralympische Spelen plaats. Tijdens het hardlopen zal ook een transgender meedoen. Deze 50-jarige man met een visuele beperking staat al verschillende jaren geregistreerd als vrouw. Hij deed eerder mee in de mannencategorie en won toen verschillende medailles. Als vrouw heeft hij op de 200 en 400 meter al eens brons gewonnen.

Meer buitenlands nieuws

Doen kinderen homostel het echt zo goed?

Een artikel van Cornell University uit 2015 beweert dat het welzijn van kinderen met ‘homoseksuele ouders’ vergelijkbaar is met kinderen van heteroseksuele echtparen. Van de

Zwembadexploitant voert toegangsregels in 

De exploitant van het Thermische zwembad in Werder an der Havel (Brandenburg) heeft strenge toegangsregels ingevoerd om de veiligheid van de bezoekers te waarborgen. Reden

Belangstelling voor geloof vooral online

Nieuw onderzoek wijst uit dat de belangstelling voor geloof zich steeds meer online manifesteert. Hierbij blijkt het christendom de meest actieve religieuze gemeenschap te zijn

Vader mag kind beschermen tegen woke boeken

Een vader uit Massachusetts wilde op school bedingen dat zijn 5-jarige zoon niet in de leeshoek geconfronteerd zou worden met leesboeken waarin LHBT-relaties worden afgebeeld.