Borstvoedingsclub moet open voor mannen

Leestijd: < 1 minuut

Een organisatie in Groot-Brittanië die vrouwen ondersteunt met het geven van borstvoeding, kreeg de verplichting om ook mannen tot de bijeenkomsten toe te laten, zo meldt The Christian Institute. De helft van het bestuur is door de internationale ‘moederorganisatie’ geschorst. De geschorste bestuursleden hebben de Charity Commission gevraagd in te grijpen op grond van de bepaling dat er afgescheiden ruimtes zijn voor hetzelfde geslacht.

Deze bestuursleden stellen dat seks en genderkwesties niet thuishoren in een liefdadigheidsinstelling. Veel vrouwen zullen geen borstvoeding willen geven in het bijzijn van mannen. De organisatie dient het belang van moeders en baby’s. Deze opgelegde beslissing doet dat niet.

De Sussex NHS Foundation Trust van de universitaire ziekenhuizen stelde enige tijd geleden dat mannenmelk (dat door hormoongebruik opgewekt wordt) net zo goed is voor baby’s als moedermelk. Parlementsleden roepen op om niet langer toe te geven aan deze onzin.

Meer buitenlands nieuws

Charlie Kirk (31) vermoord

Charlie Kirk (31), een conservatief christen en activist in Amerika, is tijdens een evenement op Utah Valley University neergeschoten. Hij sprak daar voor ca. 3000

Duitse SPD wil gezinsvriendelijke belasting afschaffen

De Ehegattensplitting belasting, geïntroduceerd in 1950 zorgde ervoor dat getrouwde stellen hun inkomen kunnen verdelen om belastingvoordelen te verkrijgen. Volgens het Duitse Instituut voor Economisch Onderzoek(DIW), kan