Schade door porno breder erkent

Hoewel de hoeveelheid pornografisch materiaal op internet alleen nog maar toeneemt, komt er ook steeds meer oog voor de keerzijde. Op FirstThings schrijft Jonathan von Maren dat steeds meer beroemdheden zich keren tegen porno.

Een komiek vertelt dat ze vaak bang is als ze seks met iemand heeft, dat de ander niet zal stoppen met pijn doen, zodat het haar dood zou kunnen betekenen. De oorzaak volgens haar? Porno.

Een zanger uit de Country-muziek is gestopt met porno. Het is giftig. Het koppelt je los van de realiteit. Tegelijkertijd zorgt het voor veel perversiteit in de echte wereld.

Een popzangeres zegt dat porno haar hersenen heeft verwoest. Toen ze een relatie kreeg, was ze niet in staat om te onderscheiden wat goed is binnen seksualiteit en waar het beledigend en gewelddadig wordt.

Volgens Von Maren is de zichtbaar wordende schade de belangrijkste reden dat landen aan de slag gaan met leeftijdsverificatie voor pornografisch materiaal. De geluiden om porno helemaal te verbieden worden langzamerhand ook sterker.  

Meer buitenlands nieuws

Ierland komt terug van abortusviering

Voor de derde keer op rij heeft Ierland meer dan 10.000 abortussen uitgevoerd. Dit werd ‘gevierd’ door het Mansion House (huis van de burgemeester) en

Nieuw prolife lobby in de VN

(Life Site News) – Tijdens het Wereldforum voor Leven, Gezin en Vrijheden, dat op 17 en 18 september plaatsvond in New York, is het voornemen

Jongeren VS zijn minder LHB én gelukkiger

Het percentage Amerikaanse tieners dat zichzelf identificeert als homoseksueel of biseksueel neemt af, volgens de meest recente gegevens van de Amerikaanse Centers for Disease Control