32 Europese landen tekenen LHBT mensenrechtenverklaring

Leestijd: < 1 minuut

Tijdens het Europese IDAHOT+ Forum in Den Haag hebben 32 Europese landen een gezamenlijke verklaring ondertekend voor de bescherming van LHBT-mensenrechten, aldus een bericht van de Rijksoverheid. Nieuwkomers op deze lijst zijn Polen, Albanië, Spanje, Montenegro en Oekraïne.

Minister Dijkgraaf vindt deze verklaring belangrijk, omdat LHBT’ers minder geaccepteerd lijken te worden en er steeds meer kritische stemmen klinken. De verklaring stelt dat Europese instellingen een gezamenlijke aanpak moeten ontwikkelen om acceptatie te bevorderen en geweld en discriminatie van LHBT’ers te bestrijden.  

Meer buitenlands nieuws

AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze

WHO verdedigt IVF voor homoseksuelen

De World Health Organization (WHO) publiceerden onlangs nieuwe richtlijnen voor zorg rond (on)vruchtbaarheid. Hierin riep ze landen op tot gratis en gemakkelijke toegang tot embryo-vernietigende