Trudeau ontwerpt wet tegen ‘hate speech’

In februari dit jaar kondigde de Canadese premier Justin Trudeau de Online Harms Act aan, ook wel C-63 genoemd. Met dit wetsvoorstel wil hij kinderen beschermen en de uitbuiting van kinderen stoppen. Het wetsvoorstel blijkt echter veel verder te gaan, aldus ZeroHedge.

Uit een opsomming blijkt dat informanten beloond worden, dat elke uiting van haat bestraft kan worden, zelfs van uitspraken uit het verleden of uitspraken die u waarschijnlijk in de toekomst gaat doen. Hiermee is deze wet in potentie ingrijpender dan de Schotse haatwet. Advocaten stellen dat nog niet is te voorspellen hoe deze wet in de praktijk zal uitpakken. In ieder geval zullen uw buren potentiële spionnen zijn.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin