‘Genderqueer’-heks geeft seksueel onderwijs op school

Ouders van een school in Pennsylvania eisen opheldering van het schoolbestuur. Zij haalde de ‘genderqueer’-heks Deni Tobin de school binnen om met 14-jarigen te praten over daten en datinggeweld. Dit meldt The Daily Wire. Hierbij nam ze ook een vragenlijst af waarin persoonlijke vragen gesteld werden over seksuele ervaringen van jongeren.

Ouders dragen aan dat zij niet de vereiste informatie verkregen, noch toestemming gegeven hadden. Het schooldistrict geeft aan dat Deni Tobin bevoegd is voor deze lessen en dat ze zich aan het voorgeschreven lesprogramma houdt.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin