Engelse LHBT-lobbygroep verliest steun

De Engelse LHBT-lobbygroep Stonewall verliest steun na het uitkomen van het Cass-rapport, zo meldt European Conservative. Sport England betaalde bijvoorbeeld jaarlijks 5000 pond lidmaatschap, waarvoor ze richtlijnen ontving om met LHBT-vraagstukken om te gaan. Nu neemt Sport England afstand van hen en gaan ze zich weer meer richten op eerlijke mannen- en vrouwensport.

Vooraanstaande Labourleiders zeggen ook hardop dat ze op basis van het Cass-rapport andere beslissingen zullen gaan nemen, hoewel dit binnen Labour nog wel voor spanningen zorgt.

Ruth Hunt, voormalig CEO van Stonewall, wijst van zich af: “Ik vertrouwde de experts”, zei ze. “En ik denk dat we dat allemaal hebben gedaan. En dat is iets wat wij betreuren.”

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin