Matt Walsh getipt bij terrorismebestrijding

Leestijd: < 1 minuut

De ADL (Anti-laster organisatie) heeft er bij het Amerikaanse bureau voor terrorismebestrijding op aangedrongen om een onderzoek te starten tegen Matt Walsh, aldus The Daily Wire. Hij zou als commentator bijdragen aan groeiende online haat en onverdraagzaamheid tegen de LHBT-gemeenschap. Walsh stelt steeds de genderideologie aan de kaak en probeert op alle manieren te laten zien hoe onzinnig en onjuist de ideologische achtergronden ervan zijn.

Het Washington State Fusion Center zegt echter dat elke tip bekeken wordt, waarna ze op basis van hun uitgangspunten en het gezonde verstand besluiten om wel/geen onderzoek te doen. In dit geval zien ze geen noodzaak voor onderzoek.

Matt Walsh ziet het als een ‘ernstige bedreiging’ dat een organisatie probeert wetshandhavers te mobiliseren om de vrijheid van meningsuiting te beperken. Tegelijkertijd verbaast het hem niet, omdat de leugen altijd gebruik moet maken van geweldsmiddelen om hun macht te behouden.

Meer buitenlands nieuws

One Gift 

Katy Faust, auteur en drijvende kracht achter Them Before Us, deelde op sociale media dit hartverscheurende filmpje. Een meisje leest een zelfgeschreven gedicht over haar

Frankrijk sluit jongeren uit van gendertransities 

De Franse Gezondheidsautoriteit (HAS) schrijft in haar aanbevelingen, die afgelopen week gepresenteerd werden, dat jongeren niet voor transgenderbehandelingen in aanmerking komen, omdat er geen wetenschappelijke consensus

Verandert er wat in de VK? 

De rechter oordeelde dat agenten niet in uniform deel mogen nemen aan een pridemars, aldus de BBC. Zij zouden hierdoor niet onpartijdig kunnen blijven als