Hooggerechtshof VS behandelt transzaak niet

Leestijd: < 1 minuut

Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft het beroep van een schooldistrict in Indiana afgewezen, aldus Life Site News. Door de rechter was het district verplicht om ‘transgender’ studenten toe te laten in toiletten van het andere geslacht. Door een beroep te doen op het Hooggerechtshof was er de hoop dat de conservatieve rechters met hun uitspraak een wal konden opwerpen tegen de vergaande gevolgen van de transgenderideologie.

Nu zijn de scholen gebonden aan de uitspraak van de lagere rechtbank, waardoor het bijna onmogelijk is om meisjes en vrouwen te beschermen tegen intimidatie en seksueel geweld van zogenaamde ‘transvrouwen’.

Meer buitenlands nieuws

AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze

WHO verdedigt IVF voor homoseksuelen

De World Health Organization (WHO) publiceerden onlangs nieuwe richtlijnen voor zorg rond (on)vruchtbaarheid. Hierin riep ze landen op tot gratis en gemakkelijke toegang tot embryo-vernietigende