Amerikaanse defensie spendeert jaarlijks 89 miljoen dollar aan diversiteit

Leestijd: < 1 minuut

In 2022 tot 2024 geeft het Amerikaanse ministerie van Defensie 270 miljoen dollar uit voor haar diversiteits- en inclusieagenda. Dit blijkt uit documenten die The Daily Wire in handen heeft. Het ministerie organiseert hiermee trainingen om vooroordelen tegen LHBT’ers weg te nemen en om ervoor te zorgen dat LHBT’ers een volwaardige plaats binnen het leger kunnen innemen.

Een kritische veteraan stelt: “Ons leger is niet gericht op effectief vechten, maar ze zijn gefocust op diversiteit en het klimaat”.

Meer buitenlands nieuws

Noord-Ierland wil scheiden makkelijker maken

Noord Ierland zou het huwelijk moeten aanmoedigen in plaats van het ontwrichten van families te versnellen. Hiervoor waarschuwt het Christian Institute. Ze reageren hiermee op

Musk stopt met Netflix

Elon Musk kondigde afgelopen week aan dat hij zijn Netflix abbonnement ging stopzetten en deed via social media de oproep om hetzelfde te doen, volgens Nieuwrechts.