Thuisonderwijs groeit enorm in Amerika

Leestijd: < 1 minuut

Thuisonderwijs neemt in Amerika enorm toe. De satirische website NottheBee toont zich niet verbaasd. De Coronajaren (schoolsluitingen, mondmaskers, vaccinatieplicht) en de verplichte seksuele voorlichting stuiten steeds meer ouders tegen de borst, waardoor ze besluiten hun kinderen zelf onderwijs te geven.

De Washington Post spreekt over ‘het omarmen van een grotendeels ongereguleerde praktijk’. De betekenis ervan is dat ouders de verantwoordelijkheid voor hun kinderen weer zelf op zich nemen. Door thuisonderwijs voorkom je dat kinderen door allerlei seculiere ideeën via het klaslokaal worden geïndoctrineerd.

Dit kaartje laat de enorme toename zien van thuisonderwijs in Amerika.

Meer buitenlands nieuws

Reageer op Europese LHBT-strategie 2026-2030

Discriminatie tegen lesbische, homoseksuele, biseksuele, transgender, non-binaire, intersekse en queer mensen (LGBTIQ) hoort niet thuis in de maatschappij, maar is voor veel mensen in de

Hooggerechtshof buigt zich over LHBT schoolboeken

Wael Elkoshairi, een moslimouder die zijn dochter afgelopen jaar uitschreef van een  publieke school in Montgomery County, Maryland, gelooft dat zijn lokale schooldistrict ouderrechten ontkracht en kinderen