Thuisonderwijsgezin dreigt uitgezet te worden naar Duitsland

Leestijd: < 1 minuut

Een Duits gezin dat 15 jaar geleden naar de Verenigde Staten vluchtte, kan binnen enkele weken worden uitgezet naar Duitsland, zo schrijft Christian Today. Het gezin had in het thuisland duizenden boetes gekregen, omdat ze thuisonderwijs gaven aan hun kinderen, wat daar verboden is. Zij hadden hiervoor gekozen, omdat het curriculum antichristelijk is en schadelijke seksuele elementen bevat, die hun kinderen dreigde te schaden.

In Amerika kwamen ze niet in aanmerking voor asiel, maar hen werd bij uitzondering toch asiel verleend. Het bericht van uitzetting komt volkomen onverwacht. De familie Romeike zou alles achter moeten laten en de jongste kinderen alsnog naar school moeten doen.

Meer buitenlands nieuws

Transgenderartsen ‘doen maar wat’

The Free Press heeft toegang gekregen tot opnames van allerlei conferenties die gehouden werden door transgenderartsen die betrokken zijn bij de USPATH (afdeling van de

De zichtbaarheid van abortussen

Volgens het jaarlijks rapport ‘Abortion Onscreen zijn er op tv te weinig verhalen te zien van mensen die een abortus (hebben) ondergaan, aldus Life Site