Belgen protesteren tegen verplichte seksuele voorlichting op scholen

Leestijd: < 1 minuut

In België is verontwaardigd gereageerd op de wet die scholen verplicht tot het geven van seksuele voorlichting. Ca. 2000 ouders gingen in Brussel de straat op om te demonstreren, op meerdere scholen is brand gesticht, er werden leuzen op de muren gespoten en religieuze organisaties hebben bij de overheid hun klachten kenbaar gemaakt, zo schrijft de European Conservative.

Bij ouders leeft de angst dat kinderen leren masturberen en dat pornografie normaal gevonden zal worden. Het handboek voor seksueel onderwijs (de Evras-gids) geeft hier aanleiding toe. Volgens experts is hier echter geen reden voor: “Het handboek is bedoeld voor leerkrachten, zodat zij een hulpmiddel hebben om met vragen van minderjarigen om te gaan”.

Meer buitenlands nieuws

Charlie Kirk (31) vermoord

Charlie Kirk (31), een conservatief christen en activist in Amerika, is tijdens een evenement op Utah Valley University neergeschoten. Hij sprak daar voor ca. 3000

Duitse SPD wil gezinsvriendelijke belasting afschaffen

De Ehegattensplitting belasting, geïntroduceerd in 1950 zorgde ervoor dat getrouwde stellen hun inkomen kunnen verdelen om belastingvoordelen te verkrijgen. Volgens het Duitse Instituut voor Economisch Onderzoek(DIW), kan