Resolutie RNC aangenomen tegen gendertransities.

Leestijd: < 1 minuut

Het Republikeinse Nationale Comité heeft op 25 augustus een resolutie aangenomen in Milwaukee. Hierover schrijft Genderclinicnews. In de verklaring staat: “Kinderen hebben het fundamentele recht om beschermd te worden tegen medische geslachtsverandering; zij moeten worden aangemoedigd om hun lichaam lief te hebben en te accepteren”.

De resolutie geeft beleidsmakers goede onderbouwing om nieuwe wetten te maken die het moeilijker maken voor minderjarigen om geslachtsveranderende operaties te ondergaan.

Critici vragen of de RNC voortaan wil spreken over ‘procedures voor het wijzigen van geslachtskenmerken’, en niet de beladen term ‘verminking’ te gebruiken. Commentator Leor Sapir stelt dat ‘verminking van kinderen’ geen beladen term is, maar juist neutraal en wetenschappelijk accuraat.

Meer buitenlands nieuws

Texas voert de Tien Geboden weer in 

In Juni tekende de Texaanse gouverneur Greg Abbott ‘Senate Bill 10’. Deze wet verplicht scholen in Texas en Arkansas om een goed leesbare poster van

Strijd om abortuszones in VK en Schotland 

Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse zaken heeft gezegd dat bufferzones rond Engelse en Schotse abortusklinieken een vorm van ‘vervolging’ zijn en een ‘ernstige’ schending van

Wales kiest voor lesbische aartsbisschop 

Wales koos vorige maand de lesbische Cherry Vann tot aartsbisschop, meldt Christian Today. De nieuwe aartsbisschop van het Engelse landsdeel heeft sinds 2015 een geregistreerd