Oostenrijkse petitie stelt dat ‘kind geen seksueel wezen is’.

Ouders, pedagogen, artsen en andere deskundigen roepen de politiek op om duidelijk afstand te nemen van de seksuele voorlichtingsideologie, zoals die dreigt doorgevoerd te worden in nieuwe wetgeving, aldus CNE.news. Eén van de uitgangspunten in deze ideologie is dat het kind als een “seksueel wezen” zijn gevoelens, lust en speelgedrag op een seksuele manier uitdrukt. Dit vervaagt de grens tussen volwassen- en kinderseksualiteit. Kinderen worden als miniatuurvolwassenen behandelt.

In de petitie spreken experts en andere betrokkenen uit dat de natuurlijke grenzen van schaamte van kinderen en jongeren moet worden gerespecteerd. De seksuele indoctrinatie in schoolboeken is in veel Europese landen een belangrijk thema, waaronder Zwitserland, Duitsland, Nederland, Noorwegen, Denemarken, Zweden, Spanje en Oekraïne.

Meer buitenlands nieuws

Hooggerechtshof steunt gescheiden sporten

Het hooggerechtshof van de VS heeft uitgesproken dat transgender atleten deel moeten nemen aan de groep van hun biologisch geslacht. In de uitspraak stond: Gescheiden

Proef transhormonen mag toch doorgaan

(Gender Clinic News) – De Engelse PATHWAYS-klinische studie naar puberteitsremmers, die in februari was stilgelegd vanwege veiligheids- en ethische bezwaren, zal in een aangepaste vorm