VS: Senator Wilk zegt: ‘ouders vlucht uit Californië’

Leestijd: < 1 minuut

“Als je van je kinderen houdt, moet je [op 13 juni] Californië ontvluchten”, zei senator Scott Wilk tijdens een hoorzitting over wetsvoorstel AB957. Het voorstel is dat ouders die de ‘gendertransitie’ van hun kind niet bevestigen beschuldigd kunnen worden van kindermisbruik, aldus The Daily Signal. Tijdens de hoorzitting waren veel ouders aanwezig om hun zorgen te uiten. Twee moeders vertelden hoe hun dochter zelfmoord pleegde na de transitie.

Voorstanders van de wet negeerden de verhalen van de ouders. Volgens hen is het verzet een ‘gecoördineerde campagne door rechtse media’. Na de stemming wordt het wetsvoorstel pas echt in behandeling genomen.

Meer buitenlands nieuws

Canada wil gebruik Bijbelteksten verbieden

De Canadese regering wil enkele aanpassingen doen in de wet die ‘haatzaaien’ tegen moet gaan. Een van die aanpassingen is dat de uitzondering om Bijbelteksten

Mogelijk selectieve abortus in VK

Uit een analyse van het Britse departement voor gezondheidszorg bleek dat er tussen 2017 en 2021 een onevenwichtigheid ontstaan is tussen het aantal geboren jongentjes