Predikant Albanië vrijgesproken

Leestijd: < 1 minuut

Twee jaar geleden werd aan de Albanese predikant Akil Pano gevraagd wat hij vond van het voorstel om voortaan te spreken over ‘ouder 1 en 2’, in plaats van over ‘vader en moeder’. Hij noemde dit voorstel een vrucht van een zieke samenleving. “Ze zijn zo egoïstisch dat ze de kinderen van de volgende generatie het recht op een moeder en een vader willen ontnemen.”

CNE.news schrijft dat homo-activisten een rechtszaak aanspanden voor zijn uitspraken, maar ondertussen is hij vrijgesproken. Pano stelt dat hiermee ‘het gezin, de gelovigen en de natie gewonnen hebben’. “God zij de eer”.

Meer buitenlands nieuws

Canada wil gebruik Bijbelteksten verbieden

De Canadese regering wil enkele aanpassingen doen in de wet die ‘haatzaaien’ tegen moet gaan. Een van die aanpassingen is dat de uitzondering om Bijbelteksten

Mogelijk selectieve abortus in VK

Uit een analyse van het Britse departement voor gezondheidszorg bleek dat er tussen 2017 en 2021 een onevenwichtigheid ontstaan is tussen het aantal geboren jongentjes