Maandverband niet meer voor vrouwen

Leestijd: < 1 minuut

Always, één van de grootste leveranciers van maandverband, heeft het woord ‘vrouw’ geschrapt uit het jaarlijkse pamflet. In dit document geven ze jonge meisjes uitleg over hoe hun lichaam veranderd in de puberteit. In de nieuwe uitgave van het pamflet wordt gesproken over ‘mensen met vrouwelijke geslachtsorganen’, zo schrijft The Daily Wire.

Leraren die deze informatie wilden behandelen, stellen dat het vooral verwarring oproept. Er staat bijvoorbeeld: “Elke maand bereiden lichamen met vrouwelijke geslachtsorganen zich voor op zwangerschap”.

Meer buitenlands nieuws

Fraudepraktijken door voortrekken minderheden

In het Amerikaanse leger worden frauduleuze praktijken ontdekt, die ontstaan door de eis om 5% van de overheidsuitgaven te besteden bij minderheidsbedrijven. Hierbij valt dan

Coalitie wil Obergefell (2015) terugdraaien

Een coalitie van allerlei christelijke gezinsorganisaties heeft onder leiding van Them before us de handen ineengeslagen in de Greater-than-campagne. In deze campagne benadrukken ze de